Mysig och komfortabel semesterbostad på 100 kvm med plats för 4 personer. Nära Glafsfjorden och med fin utsikt över omgivningen och sjön. Granne med semesterlägenhet S73193, terrassen delas. Kök, badrum och tre sovrum. Ett med en dubbelsäng och två rum med en enkelsäng. Golvvärme i hela huset. Badvik med tillgång till kajak som ingår i boendet. Vissa tider på året finns en båt att hyra som bokas på plats av husägaren.
Stugan hyrs ut i samarbete med stuguthyrningsföretaget NOVASOL. En fullständig beskrivning av stugan, fler bilder samt möjlighet till att boka online, finner du genom att klicka på länken "Boka här" som tar dig till stugpresentationen hos NOVASOL. Där ser du också vilka veckor stugan är ledig samt pris för önskad vecka.
Kartmodulen på sidan visar Arvika Turistbyrå där en detaljerad vägbeskrivning erhålls vid bokning.
För uthyrningstider och lediga veckor följ länken "Boka här".
Kartan visar Arvika Turistbyrå där du kan få mer information.
Stugorna hyrs ut i samarbete med Novasol och en kartvy finns under länken "Boka här". En detaljerad vägbeskrivning erhålls i samband med bokningen.
Novasolstugor i Arvika kommun
Storgatan 22, 67131 Arvika