Välkommen att hyra en nybyggd stuga på 48 kvadratmeter! Stugan har öppen planlösning och hög standard och är centralt belägen i vackra Sunne. 10 minuters gångavstånd till Kolsnäs/Sunne Vattenland och 5 minuter till centrum. Egen uteplats med utemöbler och plats för grill.
Stugan har kök/allrum och 1 sovrum. Sovrummet har våningssäng och en bäddsoffa för 2 pers. Kök/allrum med matplats, bäddsoffa för 2 pers. Soffbord samt TV. Det finns ett loft med möjlighet till ytterligare 2 sovplatser.
Köket är utrustat med kyl/frys, ugn, spishäll, micro, diskmaskin och kaffebryggare. Badrummet har WC, dusch och handfat. Hall och badrum har golvvärme.
Stugan är rök- och djurfri. Sänglinne kan hyras. För mer information och bokning, kontakta Urban Storm på telefon 070-132 16 83 eller e-post urban.storm@yahoo.se. Möjlighet finns att hyra boendet under längre perioder.
Sagolika Sunne förmedlar endast boenden och ansvarar inte för standarden hos dessa eller för de avtal som tecknas mellan uthyrare och gäst.
Nybyggd stuga i centrala Sunne
Norénsvägen 6, 68635 Sunne